Ubiquiti ще більше спростила життя установників і представила найпростіший спосіб створення мережі UniFi. UniFi Dream Machine Pro - це потужний уніфіковане корпоративне мережеве пристрій. Він інтегрує програмне забезпечення - мережевий контролер UniFi і відеоспостереження UniFi Protect - з універсальним обладнанням з високопродуктивним шлюзом безпеки з вбудованим комутатором і відсіком для жорсткого диска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Загальні | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3900 г |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с);IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мб |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 286 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Процесор | Quad ARM Cortex-A57 Core at 1.7 GHz |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 974 ₴






