Chieftec MESH (CS-12B-300) – компактний мультифункціональний mATX корпус, який завжди привертає увагу завдяки блискучому зовнішньому вигляду та здатності розташовуватися вертикально або горизонтально. Корпус розрахований на встановлення до чотирьох низькопрофільних карт розширення (Half-Height PCI) та постачається в комплекті з тихим блоком живлення GPF-300P 300Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | mATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.21 |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Компактні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Модель блоку живлення | Chieftec GPF-300P |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Потужність блока живлення | 300 Вт |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 102 x 338 x 356 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | CHIEFTEC Mesh |
| Спосіб встановлення | універсальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 159 ₴





