- Підтримка процесорів AMD Ryzen™ 7000-ї серії
- Підтримка пам'яті DDR5 у двоканальному режимі з частотою до 6600+ МГц (OC) r>
- Cистема живлення процесора: 14+2+1 ліній живлення Duet Rail, два 8-pin конектори живлення, Core Boost, Memory Boost
- Високоефективне охолодження: збільшений радіатор, преміальний термоінтерфейс VRM-зони (7 Вт/(м·K)), радіатори M.2 Shield Frozr
- Високоякісна друкована плата: 8-шарова друкована плата зі збільшеним вмістом міді
- Високошвидкісні інтерфейси: слоти PCIe 5.0, Lightning Gen 5 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2x2
- Найновіші мережеві стандарти: вбудовані контролери 2.5G Ethernet та Wi-Fi 6E
- AUDIO BOOST: якість звуку студійного класу для максимально захоплюючого ігрового досвіду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | M.2 2280 |
| M.2 | 4 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;3 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1200 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax);Bluetooth 5.3 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;3 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C;2 x USB 2.0;2 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;2 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6000 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics |
| Модель чіпсета | AMD X670 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5, support for : AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8125B |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 695 ₴





