Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - прямокутний, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 170 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна потужність | 170 Вт |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | прямокутний |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 337 ₴


