Плавні розваги на двох діапазонах
Archer C6 дасть змогу створити надійну та швидку Wi-Fi мережу стандарту 802.11ac. Використовуйте діапазон 2.4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с для виконання повсякденних завдань, як-от робота з поштою та перегляд вебсторінок, а діапазон 5 ГГц зі швидкістю до 867 Мбіт/с — для перегляду HD-стримів та онлайн-ігор.
Новий рівень безпеки
WPA3 — це найновіший протокол, який підвищує безпеку персональних Wi-Fi мереж. Більш надійне шифрування Wi-Fi пароля та захист від брутфорс-атак забезпечать повноцінний захист домашнього Wi-Fi.
Wi-Fi у всьому домі
Чотири зовнішні антени дадуть змогу створити широку зону покриття й під'єднатися до Wi-Fi мережі з будь-якої кімнати або навіть із балкона, а технологія Beamforming виявить розташування приєднаних пристроїв (навіть якщо вони далеко) і концентруватиме Wi-Fi сигнал у їх напрямку.
MU-MIMO
MU-MIMO дає змогу роутеру Archer C6 обмінюватися даними відразу з декількома пристроями, завдяки чому більше не буде затримок під час передавання даних і ефективніше працюватиме Wi-Fi мережа.
Гігабітне під'єднання
Завдяки гігабітному порту WAN та чотирьом гігабітним портам LAN швидкість приєднання буде вдесятеро вищою, ніж за стандартом Fast Ethernet.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11a;IEEE 802.11ac;IEEE 802.11b;IEEE 802.11g;IEEE 802.11n |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 144 мм |
| Захист інформації | WEP;WPA;WPA-PSK;WPA2;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 5 |
| Особливості | функції батьківського контролю |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a;ac;b;g;n |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц;VPN роутери;для дому;потужні |
- Ціна: 1 662 ₴




