Серія - Black SN770, 500 GB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 5000 Mb/s, Швидкість запису - 4000 Mb/s, 80 x 22 x 2.38 мм, 5.5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 5000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 4000 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;швидкі |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 300 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Габарити | 80 x 22 x 2.38 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 4000 Mb/s |
| Вага | 5.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 466 ₴

