Модель комп"ютерного корпусу 1stPlayer B4-M-A2 від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Mini Tower. Підтримується установка материнської плати з форм-фактором MicroATX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 300 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм. На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 300 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 150 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 2x12/14 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 258 ₴







