Високоякісний LFP-акумулятор LFP – 10 років роботи без втрати ємності
У DELTA 2 Max використовуються преміальні LFP-акумулятори, що забезпечують максимально можливий термін служби акумуляторів на ринку. DELTA 2 Max забезпечує роботу протягом 10 років без втрати ємності, навіть за умови використання кожного дня.
Швидка зарядка за 80 хв
X-Stream забезпечує заряд від мережі 220 Вт від 0% до 100% всього за 80 хв. Зарядка від сонячних панелей від 0% до 100%, при максимальній потужності входу сонячної енергії 1000 Вт, відбувається всього за 2,3 години. Можливість заряджати станцію, не припиняючи роботу підключених пристроїв, піднімає зручність користування на новий рівень
tyle="font-size:13px;text-align:justify">Висока потужність: живлення 99% приладів
DELTA 2 Max при вихідній потужності 2400 Вт, може живити до 13 пристроїв одночасно, а з функцією X-Boost – підтримувати роботу приладів потужністю до 3000 Вт. Така потужність дозволяє автономно живити більшість побутових та професійних електроприладів, включаючи зварювальні апарати, водонагрівачі, водяні насоси, електропили, фени тощо.
Сумісність з іншими продуктами EcoFlow
DELTA 2 Max сумісний із продуктовою екосистемою EcoFlow, завдяки чому користувачі отримують комплексне рішення щодо енергозабезпечення. Формуйте свою енергонезалежну систему, обираючи найефективніші рішення: додаткові батареї, сонячні панелі, портативний кондиціонер WAVE 2, холодильник Glacier, розумний генератор, мікроінвертор PowerStream та багато інших продуктів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Гарантія | 60 |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | З індикатором рівня заряду;З дисплеєм;чиста синусоїда;Швидке заряджання батареї |
| Період експлуатації | 3500 зарядів до 80% потужності |
| Призначення | для будинку;для великої побутової техніки;для котлів;для смартфонів |
| Розмір | 49.7 × 24.2 × 30.5 см |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач);мережа;сонячна панель |
| Також шукають | потужні |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Тип | станція заряду |
| Тип батареї | LiFePo4 |
- Ціна: 63 892 ₴






