Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - ac (до 1.7 Гбіт/с), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100 Мбіт/с, WAN 10/100 Мбит/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Вага | 430 г |
| Висота | 191 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с;WAN 10/100 Мбит/с |
| Безпека інформації | WPA2-PSK |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 91 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Підтримка MESH | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарти мереж | ac (до 1.7 Гбіт/с) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 073 ₴




