GameMax Pardo виготовлено у форм-факторі MidiTower. Універсальний дизайн, чудове складання та додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів.
Корпус має всі потрібні роз'єми й інтерфейси, як-от USB, аудіовхід і вихід. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами верхньої й задньої панелей. З одного боку є віконце.
Корпус виготовлено зі сталі SPCC завтовшки 0.5 мм. Завдяки використанню високоміцної сталі корпус не гнеться й не гримить. Акуратне оброблення країв не дасть змоги поранитися під час установлення комплектуючих у корпус.
Особливості:
- Закруглені краї сталі
- Високоякісний пластик
- Прозора лицьова панель
- 2 пилові фільтри
- Можливість установлення водяного охолодження
- Прозора бічна стінка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 380 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 158 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,5 мм; скло; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;прозора передня панель |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 851 ₴








