Килимок для мишки Defender Angel of Death M (50557)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Додатково | прошиті краї |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума + тканинна |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 360 х 270 х 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴





