Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.5 x 4.4 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 40 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 14 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴

