Спосіб установки - підлоговий, настільний, потужність, Вт - 1050 Вт, потужність, ВА - 1500 VA, мінімальна вхідна напруга, В - 140 В, максимальна вхідна напруга, В - 260V, підключення до мережі 220В - вилка, кількість розеток - 4, відображення значень вхідного/вихідного напруг - світлодіод
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Greenwave |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | вихідна напруга;вхідна напруга;підключення до мережі |
| Вага | 2.545 кг |
| Вихідні роз'єми | 4 х Schuko |
| Вхідні роз'єми | Schuko CEE 7/7P |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | світлодіод |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140 В |
| Потужність, ВА | 1500 VA |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Підключення до мережі 220В | вилка |
| Рекомендоване застосування | для комп'ютера;для котла;для побутової техніки |
| Спосіб встановлення | настільний;підлоговий |
| Тип | релейний |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 843 ₴


