керований 2-го рівня, в стійку, Портів - 29, SFP+, Gigabit Ethernet, Комутація - 128 Гбіт/с, МАС - 16000 адрес, Робота - від -20˚ до 60˚ C, Ш - 443 мм, Г - 305 мм, В - 44 мм, 24x10/100/1000TX, 4хSFP+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 305 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 128 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 29 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP+;Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від -20˚ до 60˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 95.2 Mpps |
| Ширина | 443 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 194 ₴




