Портативне джерело живлення F132 FlashFish - з правильною синусоїдою на базі LifeP04 batterу відмінно підійде для побутової техніки різної потужності, здатний витримати навантаження 1000Вт(пікова 2000Вт) з ємністю 1041,6Вт*ч(325500mA).
Цей пристрій не можна використовувати як UPS, його слід спочатку зарядити повністю, далі відключити зарядку та підключити зовнішні пристрої !
Кнопки керування:
Для економії енергії портативної станції всі режими роботи включаються та відключаються окремо натисканням відповідних кнопок керування.
- Живлення On/Off - коротко натисніть для увімкнення та вимкнення пристрою.
- Живлення AC - коротко натисніть для увімкнення та вимкнення змінного струму.
- Живлення DC - коротко натисніть для увімкнення та вимкнення постійного струму.
Характеристики:
-Модель: F132
-Вихід змінного струму: правильна синусоїда
-Батарея: Lithium iron phosphate battery (LifeP04 battery), 1041,6Вт * год (327600мАч / 3,2В)
-Безперервна вихідна потужність: <=1000Вт
-Пікова вихідна потужність: <2000Вт - Короткостроково! Без тривалого навантаження!
-Вихідна напруга: 220В
-Зарядний пристрій: блок живлення 25.5В/6Ач
-Зарядний пристрій: сонячна панель 27-48В6A MAX
-USB виходи: 1xUSB Output QC 3.0 та 2xUSB Output 5В/3.1 Ач
-Type-c виходи: 1хType-c Output QC 3.0
-DC вихід: 12В7Ач
-Час зарядки: 8-9 годин від блока живлення 25.5В6 Ач
-Робоча температура: -10 до + 40
-Цикли заряду: >2000
-Розміри: 213 * 394 * 287 мм
-Вага: 16 кг
Комплектація:
-Портативне джерело живлення F132 FlashFish
-Адаптер живлення від 220В.
-Інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flashfish |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Вихідна напруга | 5/9/12 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Power Delivery;QC швидка зарядка 3.0;З дисплеєм;чиста синусоїда |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Призначення | для котлів;для смартфонів |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач);мережа;сонячна панель |
| Також шукають | на 1 кВт;потужні |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Тип батареї | LiFePo4 |
- Ціна: 25 544 ₴





