Підключайте до 90% вашої побутової техніки
Ємність зарядної станції DELTA 2 – 1024 Вт·год та вихідна потужність змінного струму 1800 Вт означає, що ви можете живити понад 90% вашої побутової техніки. На відміну від інших брендів, DELTA 2 запобігає перевантаженню від пристроїв до 2200 Вт завдяки технології X-Boost.
Готова до аварійних відключень електроенергії
gn:justify">Використовуйте DELTA 2 як EPS (аварійне джерело живлення) для автоматичного перемикання на живлення від портативної зарядної станції, коли електропостачання від централізованої мережі вимикається.
Легко розширюйте ємність
Збільшуйте ємність зарядної станції за допомогою додаткових батарей. Додайте додаткову батарею DELTA 2 Smart Extra Battery, щоб отримати 2048 Вт·год, або додаткову батарею DELTA Max Extra Battery для отримання загальної ємності 3040 Вт·год.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1024 Вт*год |
| Вага | 12 кг |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Гарантія | 60 |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Wi-Fi;З індикатором рівня заряду;З дисплеєм;функція ДБЖ;чиста синусоїда;Швидке заряджання батареї |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Призначення | для котлів;для смартфонів |
| Розмір | 400 x 211 x 281 мм |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач);мережа;сонячна панель |
| Також шукають | потужні |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Тип | станція заряду |
| Тип батареї | LiFePo4 |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.2 г |
- Ціна: 51 432 ₴






