LiFePo4, 2048 Вт*год, 2200 Вт, 28.1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2048 Вт·год |
| Вага | 28.1 кг |
| Виходи | AC;DC5521;USB Type A;USB Type C |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Вихідна потужність | 2200 Вт |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Температурний режим роботи | - 20 °C до +45 °C |
| Тип батареї | LiFePo4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 223 ₴









