Телевізор Vinga S65UHD25BWEB – це LED телевізор з діагоналлю 65 дюймів виробництва компанії Vinga. Обравши його, ви отримаєте універсальний багатофункціональний мультимедіа центр з підтримкою функції Smart TV і UHD розширенням.
Більше можливостей завдяки Smart TVЗавдяки вбудованій функції Smart TV телевізор Vinga S65UHD25BWEB виконує роль багатофункціонального мультимедійного центру:
дивіться онлайн улюблені шоу в зручний для вас час;
переглядайте унікальний відеоконтент на сервісах Divan TV, Netflix, YouTube, Megogo;
Висока роздільна здатність (3840 x 2160), технологія підсвічування Direct LED з функцією збереження контрастності та різкості зображення, рівномірна передача насичених кольорів без ефекту «світлих областей» – все це запорука найвищої якості зображення і все це втілено у телевізорі Vinga S65UHD25BWEB.
Чіткість зображенняПлануєте домашній перегляд динамічного бойовика чи презентуєте на роботі дизайнерський проєкт? Завдяки частоті оновлення в 60 Гц фото- та відеоконтент відображатиметься на екрані телевізора чітко, плавно і без змазаних елементів.
Стандартне та зручне кріпленняТелевізор Vinga S65UHD25BWEB з LED технологією на відміну від аналогічних моделей з LCD матрицею має тонкий, але міцний корпус. Його зручно поставити на тумбу, підлогу чи почепити на стіну стандартним кріпленням VESA.
Вбудований універсальний тюнерУ телевізор Vinga S65UHD25BWEB вбудований універсальний тюнер, який підтримує супутникове (DVB-S2), кабельне (DVB-C) та цифрове мовлення (DVB-T, DVB-T2). Більше ніяких додаткових витрат на тюнери, заплутаних дротів та кількох пультів управління – лише легкий доступ та необмежений вибір телеканалів.
Розширений функціонал завдяки webOS
Телевізор Vinga S65UHD25BWEB працює на операційній системі webOS. Завдяки цьому у користувачів є доступ до багатотисячної бази популярних додатків, функції голосового пошуку, інтеграції з іншими продуктами.
Поєднання зображення в 4К і підтримки функції Smart TV дає можливість користувачам Vinga S65UHD25BWEB використовувати його як домашній медіацентр. Крім того, він зручний в кріпленні і підтримує кабельне, супутникове та цифрове ТБ. Всім покупцям надається наша офіційна гарантія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Операційна система | webOS |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8GB |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (300x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | Аудіовхід, 2 x USB, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, CI+, Антенний, Headphone, 3 x HDMI |
| Вага без підставки | 16.7 кг |
| Вага з підставкою | 16.9 кг |
| Час відгуку | 8mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ экрану | 65" |
| Енергоспоживання | 150 Вт |
| Колір панелі | чорний |
| Контрастність | 5000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Процесор зображення | ARM Cortex |
| Розміри без підставки | 1446 x 830 x 76 мм |
| Розміри з підставкою | 1446 x 902 x 270 мм |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling, HDR |
| Тип матриці | VA |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-S;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
- Ціна: 24 299 ₴









