Джерело безперебійного живлення Powercom IMD -3000 AP призначений для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Моделі серії IMD відрізняються зручним і яскравим цифровим дисплеєм відображає режим роботи ДБЖ, заряд акумулятора і вихідна напруга. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідна напруга в межах норми, не використовуючи ресурс акумуляторів при коливанні напруги електромережі в широкому діапазоні.
У моделях Powercom IMD-3000 AP встановлено декілька внутрішніх акумуляторів для збільшення часу автономної роботи з можливістю їх заміни користувачем. Комунікаційний порт USB для з'єднання з комп'ютером дозволяє згортати роботу операційної системи із збереженням даних при розряді акумуляторів ДБЖ. Завдяки цьому джерело безперебійного живлення Powercom IMD-3000 AP забезпечать не тільки захист електроживлення, а й збереження даних і програм комп'ютера. У моделі IMD-3000AP передбачений вентилятор активного охолодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 7 хв. |
| Вхідна напруга | 155-275 В |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 3 |
| Кількість АКБ | 3 |
| Призначення | для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
- Ціна: 19 118 ₴




