ДБЖ Eaton 5e Gen2 поєднує в собі перевірену високу продуктивність і якість з доступною ціною, забезпечуючи економічну і надійний захист від перебоїв в подачі електроенергії і поганої якості електроживлення. Ця новітня версія нашого інтерактивного безперебійника лінійки 5e, що підходить для домашнього використання або для обладнання в малому бізнесі та професійному середовищі, тепер також забезпечує гнучкість роботи національних розеток плюс зручність постійної підзарядки акумуляторів (навіть у вимкненому стані) і можливість запуску без підключення до мережі (холодний запуск). Сертифікація CE зовнішнім агентством TUV гарантує відповідність останнім міжнародним стандартам безпеки.
Просте підключення програми та захист
ДБЖ Eaton 5e Gen2 ідеально підходить для будь-якого типу розеток в житлових і комерційних приміщеннях завдяки широкому вибору національних форматів розеток (4 або 6 IEC і 2 або 4 для FR, DIN / IT, BS).
Більша стійкість до коливань електромережі
Всілякі впливи можуть в будь-який момент порушити напругу в мережі. Лінійно-інтерактивна топологія подвійного посилення (AVR) забезпечує більш широкий діапазон вхідної напруги (знижена напруга і перенапруга: 140-300 В) для економії заряду батареї у разі відключення електроенергії.
Безшумна робота для поліпшення якості обслуговування клієнтів
Це ключовий момент у житлових приміщеннях для забезпечення внутрішнього спокою, оскільки шумне обладнання може відволікати, а також підвищувати рівень стресу. Завдяки конструкції без вентилятора на всіх моделях потужністю до 1200 ВА безперебійник 5e Gen2 гарантує безшумну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 5 хв |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Вихідна напруга | 700 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
- Ціна: 4 538 ₴




