12 В, 7.2 А·год, Клеми — F2, AGM (Absorbed Glass Mat), герметична, 151 x 65 x 99 мм, 2.55 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7.2 Ач |
| ВАЖЛИВО | Дата виробництва на корпусі вказана в форматі Рік/Місяц/День |
| Вага | 2.55 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat);герметична |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 x 65 x 99 мм |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴

