Aula MP-W:
Серію MP-W вирізняє спеціальне покриття поверхні, призначене для ігрових мишей завдяки низькошвидкісній фрикційній поверхні, а також прогумоване дно, що забезпечує стабільне і точне використання миші. Тканина міцна і прослужить довго.
Властивості:
- Низькошвидкісна фрикційна поверхня
- Прогумоване дно для стійкого використання проти ковзання
- Оптимальний розмір як для ігор, так і для повсякденного використання миші.
- Міцна тканина, що забезпечує довгий термін служби
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aula |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Колір | золотий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 300 x 250 x 2 мм |
| Тип поверхні | speed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴




