n (до 300 Мбіт/с), 2.4 ГГц, знімні, Антен - 4, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPA3-PSK, WPA3-ENT, Multi-SSID, OWE, 10/100BASE-TX Ethernet, LAN - 4, SkyDNS, 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 236 г |
| Висота | 29 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 110 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Особливості | L2TP клієнт;PPTP server;PPTP клієнт;Сумісність з технологією UPnP |
| Процесор | MT7628N |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор;4G маршрутизатор;Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Тип антени | знімні |
| Ширина | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 607 ₴









