Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - 1 шарикопідшипник (1 підшипник кочення), 1000RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Molex, Підсвітка - червона, рівень шуму - 22 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | червона |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Тип підшипника | 1 шарикопідшипник (1 підшипник кочення) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;Molex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴



