Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 12 В;3 В;4.5 В;6 В;7.5 В;9 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3,5 мм аудіо (моно);3.5 x 1.2 мм;4.0 x 1.7 мм;5.5 x 2.5 мм;5.5 x 3.0 мм with pin;6.3 x 3.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴

