Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Dell, HP, Asus, Lenovo, Apple, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 5 - 20 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Apple;Asus;Dell;HP;Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴






