Рекомендований розмір ноутбуку - 14", Матеріал - штучна замша
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 260 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина основного відділення | 25 мм |
| Матеріал | Штучна замша |
| Ширина основного відділення | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴



