Процесор Intel Core i9-11900K 11-го покоління для настільних ПК. Підтримка технологій Intel Turbo Boost Max 3.0 і PCIe Gen 4.0, процесор Intel Core 11-го покоління для настільних ПК з розблокованим множником оптимізований для ентузіастів-геймерів і серйозних творців і допомагають забезпечити високу продуктивність при розгоні для додаткового прискорення. Сумісність з материнськими платами на базі чіпсетів серії 500.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Rocket Lake |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Версія PCI express | 4.0 x20 |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дата виходу | 1 квартал 2021 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 750 |
| Кеш-пам'ять | 16 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 16 потоків |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 50 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.3 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.30 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Обсяг відеопам'яті графічної системи | 64 GB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процесорів Intel | Rocket Lake |
| Сокет | 1200 |
| Також шукають | ігрові;для rtx 2060;для rx 580;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;топов |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 430 ₴

