1700, 4 ядра, 8 потоків, 3.5 GHz, 4.7 GHz, Максимальний TDP - 110 Вт, Кеш-пам'ять - 12 MB Intel Smart Cache, L2: 5MB, Intel UHD Graphics 730, Raptor Lake Refresh, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 1 квартал 2024 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 730 |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.7 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.50 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 110 Вт |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 5MB |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh |
| Сокет | 1700 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Також шукають | бюджетні для ігор;для gtx 1050 ti;для rx 580;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;хоро |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 266 ₴

