Keenetic Skipper
Гігабітний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi класу AC1200 для тих, кому важливі висока швидкість маршрутизації, локальної мережі та VPN-з'єднань, необхідні USB-опції та застосунки, але моделі Hero та Titan надмірні в частині портів SFP та USB 3.0. Збалансований варіант для тарифів до 1000 Мбіт/с, резервування доступу через USB модем, підключення ігрових комп'ютерів, мережевих накопичувачів, смарт-телевізорів, а також потокової передачі 4К-відео. Ідеально підходить на роль основного роутера при створенні безшовної гігабітної Mesh Wi-Fi-системи в багатокімнатній квартирі, приватному будинку або невеликому офісі, але може бути і успішним ретранслятором, зберігаючи при цьому більшість USB-функцій.
Особливості:
- Безперервний швидкий надійний інтернет.
- Плавне потокове відео 4K UHD.
- Велике покриття.
- Пріоритезація трафіку IntelliQoS.
- Зручний, простий у використанні мобільний додаток.
- Захист від кіберзагроз та безпека сім'ї.
- Потужне мережеве сховище та персональна хмара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Загальні | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G;10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 110 мм |
| Додаткові порти | USB 2.0 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Процесор | EN7528DU |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a;ac;b;g;n |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц;VPN роутери;для дому;з usb-входом |
| Тип антени | незнімні |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 531 ₴










