Gamemax GAMMA 500 - відмінний кулер для продуктивного процесора. Має RGB-підсвітку вентилятора, який можна зняти при необхідності очищення. Виріб виглядає яскраво та стильно доповнить геймерський ПК. Підходить майже на всі сокети. Швидкість обертання кулера складає 800-1500 об / хв.
Теплові трубки покращують відведення тепла. Вони знаходяться в прямому контакті з процесором, що забезпечує ефективну і швидку передачу тепла для максимального відведення тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 148 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.04 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | зелена |
| Під сокет | 1151;1200;AM4;FM2;775;1150;1155;1156;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 31 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.17 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972 ₴







