23.8, 1920 x 1080 (Full HD), Intel Core i7, 13700H, 14 ядер, 20 потоків, Частота, ГГц — 2.4, Частота Boost, ГГц — 5.0, SOC, GPU — убудована, Intel Iris Xe Graphics, RAM — 16 ГБ, SSD — 512 GB, Bluetoth 5.1, Wi-6-I-0, 1 Audiob boport 2 x HI, 2 HDMM, 1 x USB 2.0, 1 x USB Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen1 Type А, 1 x USB 3.2 Gen2 Type А, 1 x RJ45, бездротова клавіатура, бездротова миша, PSU - 180 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC274-CG |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.1;Wi-Fi 6 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp + IR |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | TPM-модуль;слот 2.5" hdd\ssd |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Кардридер | немає |
| Країна виробництва | Китай |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель корпусу | Lenovo All in One |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 180 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | бездротова клавіатура;бездротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1744 |
| Також | Моноблок |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип екрана | звичайний |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип поверхні | антиблікова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 5.0 |
| Частота процесора, ГГц | 2.4 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 541 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 718 ₴










