Килимок для мишки Cougar Control EX-S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Додатково | прошиті краї |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | тканинна, каучук |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 260 x 210 x 4 мм |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴




