Цифровий Мультиметр BAKKU BK-A830L - надійний помічник в будинку, гаражі, на дачі. З його допомогою ви зможете виміряти багато різних параметрів. Відремонтувати побутову техніку, електроніку автомобіля і мотоцикла, перевірити проводку на дачі? З усіма цими завданнями допоможе впоратися мультиметр!
Приклад експлуатації пристрою:
Необхідно встановити щупи в гніздо і виставити кругової перемикач в необхідні для вас режим, таким чином проводиться вимір. Через пару секунд значення відобразяться на дисплеї, їх можна зафіксувати натиснувши кнопку HOLD. Кілька простих дій і все готово.
Особливості:
- Легкість у використанні. З пристроєм легко впорається новачок. Всі значення відображаються на екрані, у якого є підсвічування для повної зручності.
- Відкидна ніжка дозволить вам розташувати пристрої зручним для вас чином.
- Всі необхідні вимірювання електрики в одному невеликому приладі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baku |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювання | змінна напруга;опір;постійна напруга;постійний струм;прозвонка ланцюга |
| Гарантія | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Особливості | підсвічування дисплею |
| Постійний струм | до 10 А |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴


