U6-Pro – це точка доступу, що використовує передову технологію Wi-Fi 6 та забезпечує сукупну швидкість передачі даних до 5.3 Гбіт/с на частотах 5 ГГц (4х4 MU-MIMO) та 2.4 ГГц (2х2 MIMO), що дозволяє підтримувати більше 300 одночасно підключених клієнтських пристроїв і зберігати стабільне і рівномірне бездротове підключення по всій мережі. Для підтримки оптимальної швидкості та безпеки ви також можете ізолювати гостьовий трафік. Точка доступу підтримує повноцінну технологію MIMO 4х4 з каналами 160 МГц, завдяки чому можна створювати високопродуктивні висхідні з'єднання та прискорювати передачу даних.
Пристрій відмінно підходить для використання вдома або офісі. Воно налаштовується за лічені хвилини та повністю керується за допомогою програми UniFi Network (через UniFi Dream Machine Pro, версія 1.9.0-12 або вище; UniFi Network: версія 6.1.56 або вище).
БЖ у комплект не входить. Потрібен зовнішній БЖ 48 вольт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 460 г |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 a;IEEE 802.11 ac;IEEE 802.11 ax;IEEE 802.11 b;IEEE 802.11 g;IEEE 802.11 n;IEEE 802.1q (V |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 35 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO;4x4 MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +60°C |
- Ціна: 8 770 ₴




