Вулична всенаправленная Wi-Fi точка доступу, яка одночасно працює на частотах 2,4 і 5ГГц. Застосовується для роздачі інтернету по Wi-Fi на вулиці: у дворі приватного будинку, на літньому майданчику кафе, в парку і т.д. Бездротові точки можна об'єднати в єдину безшовну Wi-Fi мережу за допомогою CAPsMAN
Wi-Fi точка має вологозахищений корпус, тому відмінно підходить для роздачі інтернету у дворі приватного будинку або на літньому майданчику кафе. Її можна закріпити на фасаді завдання або на трубі / щоглі. Щоб закріпити пристрій на трубі, використовується металевий хомут з комплекту поставки.
MikroTik wAP ac black також підходить для установки усередині приміщення на стіну або стелю. На зворотному боці корпусу є отвір для прихованого введення кабелю, щоб він не псував загальний вигляд інтер'єру. При монтажі пристрою спочатку металеве кріплення прикручується до стіни, а потім до нього прикручується корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Висота | 185 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 30 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Стандарти мереж | ac (до 867 Мбіт/с) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 3 899 ₴










