Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 433 Мбіт/с), робоча частота - 2.4 ГГц, тип антени - зовнішня/знімна, інтерфейси - WAN 10/100/1000 Мбит/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 193 г |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 44 мм |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість антен | 1 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +70°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 630 ₴






