Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - ac, робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - WAN 10/100/1000 Мбит/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Безпека інформації | WPA2;WPA3 |
| Вага | 193 г |
| Висота | 152 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 34 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Країна виробництва | Китай |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарти мереж | ac |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Ширина | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 412 ₴



