4K-телевізори, Smart TV, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 х 10 (20 Вт), 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, 3 x HDMI, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 1230.5 x 783.3 x 250.2 мм, 13.9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Операційна система | Tizen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 13.9 кг |
| Вага з підставкою | 14.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 55" |
| Енергоспоживання | 145 Вт |
| Колір панелі | чорний |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Розміри без підставки | 1230.5 x 707.2 x 59.9 мм |
| Розміри з підставкою | 1230.5 x 783.3 x 250.2 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Тип LED-підсвітки | LED підсвітка |
| Тип матриці | LCD |
| Тип телевізора | 4K-телевізори;Smart TV |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | PQI 2000 |
| Частота розгортки панелі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 079 ₴








