Дивись, грай, під'єднуйся
Діставайте максимум
від перегляду ТБ
Платформа Smart Hub і універсальний пульт One Remote
Тепер ще розумнішими: з інтерфейсом Smart Hub і універсальним пультом One Remote. Весь потрібний
контент — вже у ваших руках, від легкого настроювання улюбленої консолі до встановлення актуальних
програм і перегляду телебачення.
Технологія High-Dynamic Range (HDR) розширює відтворений на екрані діапазон колірного спектра, завдяки чому ви бачите найдрібніші деталі зображення навіть у найтемніших сценах.
Технологія PurColor
Дивіться ваш улюблений контент із природним передаванням кольору, завдяки чому зображення на екрані не відрізняються від реальності. Випробуйте нові відчуття від перегляду зображення з високою якістю кольору.
Покращене опрацювання деталей зображення
Функція Ultra Clean View
Функція Ultra Clean View дає змогу усунути спотворення зображення, що здійснюється завдяки використанню досконалих алгоритмів аналізу вихідного зображення й поліпшенню промальовування дрібних деталей.
Зображення оживає
Технологія Contrast Enhancer
Технологія Contrast Enhancer (контрастування) дає змогу оживити зображення завдяки оптимізації контрастності та створення ефекту глибини сцени на екрані.
Завдяки чудовому тонкому дизайну, телевізор гармонійно вписується в декор будь-якого приміщення.
Підтримка AirPlay 2
За допомогою AirPlay 2 ви вперше зможете керувати контентом прямо з девайсів Apple і відразу на великий екран улюбленого Samsung Crystal UHD 4K ТВ. Відтворення відеороликів, музики, світлин і не тільки — легко.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | HD (1366×768) |
| Операційна система | Tizen |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;1 x USB;1 x цифровий аудіовихід;2 x HDMI;CI;Component;Composite In (AV);Антенний |
| Вага без підставки | 4 кг |
| Вага з підставкою | 4.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ экрану | 32" |
| Енергоспоживання | 60 Вт |
| Колір панелі | чорний |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | HyperReal |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Розміри без підставки | 737.4 x 438.0 x 74.1 мм |
| Розміри з підставкою | 737.4 x 465.4 x 150.5 мм |
| Також шукають | для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | Contrast Enhancer;Direct Full Array 8x;HDR;Micro Dimming Pro;Motion Rate;PurColor |
| Тип телевізора | Smart TV;з Wi-Fi |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-S;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2;цифровой DVB-C;цифровой DVB-S2 |
- Ціна: 9 541 ₴






