Цей вентилятор для ноутбука забезпечує ефективне охолодження ноутбука за рахунок циркуляції повітря навколо нього.
Він має вбудованих 5 потужних охолоджуючих вентиляторів (14 см 1 шт. + 7 см 4 шт.) зі швидкістю 2500+-10% об/хв. Вентилятор виготовлений із сировини для впорскування полікарбонату, білого та прозорого, у світлодіодному світлі краще під світлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XoKo |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.23 кг |
| Гарантійний термін | 6 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | USB Hub;USB живлення;підсвітка;підставка для мобільного телефону |
| Розмір | 460 х 325 х 55 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴







