
Підставка до ноутбука Gembird до 15", 2x125 mm fan, black (NBS-2F15-01)
416 ₴
- В наявності
- Код: 00-00017061
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна настільна підставка Gembird NBS-2F15-01 з двома 125 мм вентиляторами та світлодіодною підсвіткою.
Особливості:
- Охолодження ноутбука двома вентиляторами для запобігання перегріву
- Прохідний USB-роз'єм залишає порт вільним для іншого пристрою
- Ергономічний дизайн із регулюванням висоти
- Світлодіодне підсвічування вентиляторів
- Вентилятори: 2 шт., (1500 об./хв (±10%), повітряний потік 20 CFM (±10%) кожен)
- Розмір вентилятора: 125 x 125 x 15 мм
- Регулювання висоти: 1 крок (0-5 градусів)
- Потужність: 5 В до 0.4 А
- Довжина кабелю USB: 0.5 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 450 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | вентилятори з LED підсвічуванням |
| Розмір | 340 x 250 x 23 мм |
| Розмір столешні | 340 x 250 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 12-15" |
| Тип охолодження | 2 вентилятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴




