
Підставка до ноутбука Gembird до 15", 1x120 mm fan, black (NBS-1F15-04)
263 ₴
- В наявності
- Код: 00-00022100
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна настільна підставка Gembird NBS-1F15-04 зі 120 мм вентиляторів і світлодіодною підсвіткою.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Охолодження ноутбука для запобігання перегріву
- Прохідний USB-роз'єм залишає порт вільним для іншого пристрою
- Світлодіодна підсвітка вентилятора
- Вентилятор охолодження: 1 шт., 1000 обертів на хвилину (±10%), повітряний потік 23 CFM (±10%)
- Розмір вентилятора: 120 х 120 мм
- USB порти: 1 вхід + 1 вихід
- Довжина USB-кабелю: 0.55 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | вентилятори з LED підсвічуванням |
| Розмір | 330х250х50 мм |
| Розмір столешні | 330 х 250 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6" |
| Тип охолодження | 1 вентилятор 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴




