Ця охолоджуюча підставка з двома кулерами забезпечить стабільну роботу ноутбука і захистить його від перегріву в жарку погоду і при виконанні складних завдань. Дана модель підходить для різних ноутбуків з діагоналлю від 10 до 15 дюймів. Швидкі вентилятори допоможуть охолодити ноутбук, не створюючи шуму. Підставка відрізняється економним енергоспоживанням, а також оснащена стильною LED-підсвіткою для прикраси і роботи в пізній час.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.435 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Особливості | підсвітка |
| Розмір | 340 х 265 х 30 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




