10/100/1000BASE-T Ethernet, SFP, LAN - 6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3400 г |
| Висота | 382 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet;SFP |
| Віддалене управління | CLI;IGMP;SNMP;SSH;Telnet;WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 88 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 6 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;DHCP;IGMP;IPv4;IPv6;L2TP;LLDP;NTP;PPPoE;PPTP;RADIUS;VRRP |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Ширина | 326 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 026 ₴





