Швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с
TL-WR850N - це високошвидкісне пристрій, що підтримує стандарти зв'язку IEEE 802.11b/g/n. Завдяки підтримці 802.11n пристрій дозволяє встановлювати бездротове з'єднання на швидкості до 300 Мбіт / с, що відповідає вимогам більшості домашніх мереж, в тому числі вирішуючи завдання потокової трансляції HD-відео, онлайн-ігор і завантаження файлів великого розміру
Підтримка Agile Config
Agile Config дозволяє операторам зв'язку проводити кастомізацію базових налаштувань пристрою. Це дозволяє вирішити проблему скидання налаштувань при перезавантаженні пристрою.
Технологія ССА - стабільний бездротової сигнал
Технологія ССА (оцінка доступності каналу) дозволяє уникати конфликтования каналів при передачі даних. Завдяки функції вибору і об'єднання каналів продуктивність бездротового з'єднання істотно зростає.
QoS на базі IP-адреси
Контроль пропускної здатності за IP-адресою дозволяє адміністраторам визначати обсяг пропускної здатності, що виділяється кожному комп'ютеру в мережі.
Просте налаштування
Доступ в інтернет налаштовується швидко через оптимізований інтерфейс або "Майстер налаштувань".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1Q |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 128 мм |
| Захист інформації | WEP;WPA;WPA-PSK;WPA2;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Особливості | Dynamic DNS;IGMP Proxy;PPTP VPN сервер;WMM (Wi-Fi QoS);Батьківський контроль;Кнопки: WPS, RESET |
| Процесор | MT7628N |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv4;IPv6 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 300 Мбіт/с) |
| Тип антени | незнімні |
- Ціна: 718 ₴



