Безпровідний маршрутизатор TL-WR840N - це комбінований провідний/безпровідний мережевий пристрій, призначений для використання в малих і домашніх офісах. Використовуючи технологію 2T2R MIMO, TL-WR840N дозволяє створити мережу з надвисокою швидкістю передачі даних, завдяки чому можлива безперебійна і якісна робота таких додатків, як онлайн-перегляд відео високої чіткості, IP-телефонія і ігри по мережі. Пристрій виконаний в стильному корпусі і оснащений кнопкою QSS для швидкої установки захисту WPA2.
Підтримуючи стандарт IEEE 802.11n, TL-WR840N дозволяє встановити бездротове з'єднання зі швидкістю до 300 Мбіт/с, що задовольнить навіть найбільш вимогливі до швидкості з'єднання програми.
Завантаження внутрішніх користувачів і безладний перегляд сайтів часто завантажують вашу бездротову мережу, перешкоджаючи її ефективній роботі. TL-WR840N підтримує функцію IP QoS, що забезпечує оптимальне і рівномірний розподіл потоку даних для кожного додатка. Таким чином, можна обмежити менш важливі програми, перенавантажуючі мережу.
Разом з маршрутизатором ви отримаєте компакт-диск з Помічником швидкого налаштування (Easy Setup Assistant), з яким ви зможете в покроковому режимі виконати установку пристрою, налаштувати бездротову мережу та її захист. Дана утиліта дуже проста, і навіть недосвідчені користувачі зможуть без особливих зусиль встановити бездротове з'єднання.
Підтримуючи стандарт IEEE 802.11n, TL-WR840N дозволяє встановити бездротове з'єднання зі швидкістю до 300 Мбіт/с, що задовольнить навіть найбільш вимогливі до швидкості з'єднання програми.
Завантаження внутрішніх користувачів і безладний перегляд сайтів часто завантажують вашу бездротову мережу, перешкоджаючи її ефективній роботі. TL-WR840N підтримує функцію IP QoS, що забезпечує оптимальне і рівномірний розподіл потоку даних для кожного додатка. Таким чином, можна обмежити менш важливі програми, перенавантажуючі мережу.
Разом з маршрутизатором ви отримаєте компакт-диск з Помічником швидкого налаштування (Easy Setup Assistant), з яким ви зможете в покроковому режимі виконати установку пристрою, налаштувати бездротову мережу та її захист. Дана утиліта дуже проста, і навіть недосвідчені користувачі зможуть без особливих зусиль встановити бездротове з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 128 мм |
| Захист інформації | WEP;WPA;WPA-PSK;WPA2;WPA2-ENT;WPA2-PSK;WPS |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;DHCP;ICMP;IGMP;IPSec;IPv4;IPv6;PPPoE;PPTP;TCP/IP;UPnP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 300 Мбіт/с) |
| Функції міжмережевого екрану | NAT;SPI;демілітаризована зона (DMZ);фільтрація IP-адрес;фільтрація MAC-адрес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677 ₴








