802.11 ac - Наступне покоління Wi-Fi
Archer C20 підтримує наступне покоління бездротового зв'язку, швидкість якого в 3 рази перевищує швидкість стандарту 802.11 n. Завдяки покращеній продуктивності і надійного захисту 802.11 ac є ідеальним рішенням для прискорення вашої домашньої мережі і вирішення проблеми завантаженості каналу.
Швидкість до 733 Мбіт/с на двох частотах
Archer C20 працює в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц, забезпечуючи чудову якість бездротового з'єднання, а також можливість вибору між двома частотами під ваші потреби. Прості завдання, такі як e-mail або перегляд веб-сторінок, які можуть виконуватися на 2,4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с, в той час, як ресурсномісткі завдання, такі як онлайн ігри та перегляд HD-відео, можуть виконуватися на 5 ГГц зі швидкістю до 433 Мбіт/с.
Стабільний сигнал і велика зона покриття
Завдяки зовнішнім антенам ви зможете скористатися чудовою якістю бездротового з'єднання, стабільним сигналом в будь-якому напрямку, а також високою швидкістю на більш далеких відстанях. Все це забезпечить вам збільшену зону покриття бездротової мережі і надійне з'єднання в будь-яких частинах вашого дому або офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 144 мм |
| Захист інформації | WEP;WPA;WPA-PSK;WPA2;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 3 |
| Особливості | настройка гостьового доступу;функції батьківського контролю |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Також шукають | для дому;роутері 5 ГГц |
- Ціна: 1 227 ₴



