Штатив Continent F3
Ультракомпактний надійний штатив із пластику для фото- або відеокамери. Легко поміститься в будь-який сумке.Головка, переміщувана в 2-х площинах. Односекційні стійки з гумовими нековзними наконечниками.
Спеціальні ніжки з прогумованими вставками виключать ковзання штатива по поверхні столу, а поліпшена конструкція головки штатива забезпечить надійне кріплення фотоапарата і дозволити здійснювати якісну фотозйомку. У вас також є можливість вибрати кольорове оформлення між світлим і чорним кольором.
Особливості штатива: надкомпактний і легкий штатив для фото- відеокамери. Легко поміститься в будь-якій сумці. Головка, переміщувана в 2-х площинах. Односекційні стійки з гумовими нековзними наконечниками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Загальні | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 91 мм |
| Захист інформації | WPA;WPA-PSK;WPA2;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 3 |
| Особливості | шифрування AES-128 |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;DHCP;L2TP;PPPoE;PPTP;TCP/IP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 300 Мбіт/с) |
| Тип антени | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴




