Двохдіапазонний гігабітний WiFi мрашрутизатор стандарту AC1200. Оснащений гігабітними портами, що підтримують швидкість доступу до інтернет-мережі до 1000мбіт/с. Сумарна двохдіапазонна швидкість сягає 1167 мбіт/с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Загальні | |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 127 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c);a (до 54 Мбіт/с);b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 300 Мбіт/с) |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;для дому;роутери 5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴




